Super City Heroes
In de workshop Super City Heroes kruip je in de ‘huid’ van een superheld. Je denkt na met welke superkracht je onrecht aan de kaak kan stellen en brengt elkaar met behulp van fotocamera’s als superheld in beeld.
Over de workshop
We wonen, leven en gaan naar school in Amsterdam, die mooie stad gebouwd op palen. De stad waar meer dan 180 verschillende nationaliteiten kleur aan geven en geschiedenis en toekomst altijd om ons heen zijn. Helaas wonen in Amsterdam ook kinderen die vormen van ongelijkheid, armoede en discriminatie kennen. Met welke superkrachten gaan jullie aan de slag om zaken als deze te bestrijden?
In deze workshop staat ‘Amsterdammerschap’ centraal. De leerlingen oefenen in kritisch kijken, denken en handelen om zo actieve Amsterdammers in de stad te worden.
Learning goals
21e-Eeuwse vaardigheden visuele geletterdheid
Creatief en kritisch denken
Kijken en acteren
Samenwerken en communiceren
Questions or special requests?
Contact the Education department via educatie@foam.org.